Clips Vidéo | Silver Spoon | film en streaming 2015

Hola Launcher

3.2.5

3.8

6

Hafif ve mükemmel bir başlatıcı

1.3M

Bu uygulamayı oyla

Piyasadaki mevcut tüm başlatıcılarla tercihlerine uyanı bulmak neredeyse imkansız. Ancak, Hola Launcher aradığınız başlatıcı olabilir. Uygulama, hem şık hem de hızlı bir başlatıcı arayan kullanıcılar için idealdir.

Hola Launcher, başarılı bir şekilde uygulamalarınızı açıp kullanmanıza yardımcı olur. Belli başlı programları kullanmak için belli bir eylemi gerçekleştirebilirsiniz; tek bir parmak hareketinizle, ihtiyacınız olan herhangi bir aracı aramak zorunda kalmadan açabilirsiniz.

Bu başlatıcının diğer bir özelliği ise otomatik olarak uygulamaları gruplaştırarak organize bir şekilde klasörlere yerleştirmek. Bu özellik cihazınızı temizlemenize ve dağınık uygulamaların daha derli toplu görünmesine yardımcı olur. İstediğiniz zaman uygulamaları değiştirebilirsiniz; bu nedenle, başlatıcının uygulamaları nasıl organize ettiği konusuna çok takılmayın.

Hola Launcher, aynı zamanda diğer başlatıcılarda göremeyeceğiniz özelliklere de sahiptir, örneğin uygulamaları saklamak, pencereleri değiştirirken kullanılan efektleri düzenlemek ve ana sayfada yer alan arama çubuğu ile direk olarak bir şey aramak gibi. Üstelik, günlük olarak yüksek çözünürlüğünüzü hızlı bir şekilde düzenleyebilirsiniz.
Uptodown X